Home

sapka külső Légy óvatos finále anglického ligového poháru 2018 Airlines Darken árrés

Anglický ligový pohár uvidí predčasné finále už v 3. kole: Manchester City  vyzve Chelsea | Šport7.sk
Anglický ligový pohár uvidí predčasné finále už v 3. kole: Manchester City vyzve Chelsea | Šport7.sk

Víťazom sa môže stať aj po prehre: Martin Dúbravka je pred finále pohára v  netypickej pozícii | Športový Čas
Víťazom sa môže stať aj po prehre: Martin Dúbravka je pred finále pohára v netypickej pozícii | Športový Čas

Manchester United vyhral Ligový pohár, získal prvú trofej od roku 2017

Manchester City si zahrá finále anglického ligového pohára | TVNOVINY.sk

Newcastle zvládol aj odvetu a je vo finále Ligového pohára | Flashscore.sk

Šestileté čekání na trofej je u konce. Manchester United ve finále Ligového  poháru udolal Newcastle | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Šestileté čekání na trofej je u konce. Manchester United ve finále Ligového poháru udolal Newcastle | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Manchester United vyhral Ligový pohár a získal prvú trofej od roku 2017 |  TA3
Manchester United vyhral Ligový pohár a získal prvú trofej od roku 2017 | TA3

Newcastle si po 47 rokoch opäť zahrá finále Ligového pohára: Splnil sa mi  chlapčenský sen | Športky.sk
Newcastle si po 47 rokoch opäť zahrá finále Ligového pohára: Splnil sa mi chlapčenský sen | Športky.sk

Bradford postúpil do finále Anglického ligového pohára - SITA.sk

Favorit nezaváhal. Ligový pohár získal tretíkrát Manchester City -  Zahraničné ligy - Futbal - Športweb
Favorit nezaváhal. Ligový pohár získal tretíkrát Manchester City - Zahraničné ligy - Futbal - Športweb

Karius svoj príbeh neprepísal. United po šiestich rokoch získal trofej a  chystá sa na ďalšiu
Karius svoj príbeh neprepísal. United po šiestich rokoch získal trofej a chystá sa na ďalšiu

Finále Ligového pohára má pre Martina Dúbravku kuriózny nádych. Takú  zápletku by asi nevymyslel nikto - 24hod.sk
Finále Ligového pohára má pre Martina Dúbravku kuriózny nádych. Takú zápletku by asi nevymyslel nikto - 24hod.sk

Analýza zápasu Man. City – Chelsea: „The Cityzens“ doma o stopercentnú  bilanciu neprídu
Analýza zápasu Man. City – Chelsea: „The Cityzens“ doma o stopercentnú bilanciu neprídu

Manchester United vyhral Ligový pohár a získal trofej

Manchester City zdolal Arsenal, Carabao Cup-u 2018 | SPORTNET

Manchester United zdolal Newcastle vo finále Anglického ligového pohára |  SPORTNET
Manchester United zdolal Newcastle vo finále Anglického ligového pohára | SPORTNET

Liverpool získal Ligový pohár, v dramatickom rozstrele neuspel iba brankár  Chelsea | Nový Čas
Liverpool získal Ligový pohár, v dramatickom rozstrele neuspel iba brankár Chelsea | Nový Čas